O mně


Jmenuji se Marcela (*1980) a jsem mámou tří báječných dětí. Sáry Hannah (2005), Karolíny They (2008) a Jáchyma (2013). S rodinou bydlím v Praze.

Nápad stát se dulou přišel velice záhy po narození první dcerky, nicméně cesta z přání k rozhodnutí dulou skutečně být, tak rychlá nebyla. Pro mne to nebylo vůbec jednoduché. Jsem relativně dominantní a upovídaná žena. Ale údělem duly je přeci jen nezasahovat, nerušit… být dulou s sebou přináší obrovskou pokoru a úctu a já jsem nesmírně vděčna, že mi tato profese umožnila být kým jsem.

 

 

Porod vnímám jako přirozený děj a tak je mým cílem tento nádherný proces nerušit. Jako dík, že mi umožníte učastnit se zázraku zrození vašeho miminka, investuji veškeré své síly k tomu, abych Vám poskytla co nejvíce informací a podpory, abyste se stali silnějšími a sebevědomějšími ženami.

 

 Když si žena projde těhotenstvím a porodem, je vždy jiná, než byla předtím. Je proměněná a mnohem více rozumí životu. Přivést na svět dítě, je jako vykoupat se v pramenu života. F. Leboyer


Velice děkuji všem, kteří mi umožnili nahlédnout do jejich intimního života…